ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad panoramicznie

autor: yotrakbutda    id motywu: 1225
Fototapeta wodospad panoramicznie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to niezwykłe cuda przyrody, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak zachwycają swoim wyglądem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospad panoramicznie. Spadająca ze skał woda to wspaniały widok, który chcę się oglądać cały czas. Jeżeli lubisz wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad panoramicznie, będziesz mógł je oglądać w dowolnym momencie.
Umieszczenie na ścianach wnętrza domu Fototapeta wodospad panoramicznie, nadaje pomieszczeniu czaru. Ten obraz działa na nas odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad panoramicznie, ma się wrażenie, że jesteśmy w pobliżu wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad panoramicznie oczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do wszystkich aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są trwałe, nie niszczą się z upływem czasu.