ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad na skałach

autor: Joseph Rouse    id motywu: 1265
Fototapeta wodospad na skałach
Fototapeta wodospad na skałach
Fototapeta wodospad na skałach
Fototapeta wodospad na skałach Fototapeta wodospad na skałach Fototapeta wodospad na skałach
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to zachwycające cuda przyrody, które od niepamiętnych czasów przyciągały ludzi. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak zachwycają swoim wyglądem.
Przykładem takiego niezwykłego krajobrazu jest Fototapeta wodospad na skałach. Spadająca ze zboczy skalnych woda to porywający widok, który chcę się oglądać cały czas. Jeżeli lubisz wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad na skałach, będziesz mógł je podziwiać kiedy tylko zechcesz.
Przyklejenie na ścianie wnętrza domu Fototapeta wodospad na skałach, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten motyw działa na każdego relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad na skałach, ma się wrażenie, że jesteśmy blisko wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad na skałach oczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do różnych styli designerskich. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są trwałe, nie niszczą się z upływem czasu.