ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca

autor: Lukas Gojda    id motywu: 1298
Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca
Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca
Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca
Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to wspaniałe cuda przyrody, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są duże, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak oczarowują swoim wyglądem.
Przykładem takiego niezwykłego widoku jest Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca. Spadająca ze skał woda to wspaniały widok, który pragnie się oglądać cały czas. Jeżeli fascynują wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca, będziesz mógł je podziwiać w dowolnym momencie.
Umieszczenie na ścianach wnętrza domu Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten motyw działa na nas odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca, ma się odczucie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad na Islandii o wschodzie słońca oczaruje każdego. Pasuje do rozmaitych aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są trwałe, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.