ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad Mickiewicza

autor: Mike Mareen    id motywu: 1320
Fototapeta wodospad Mickiewicza
Fototapeta wodospad Mickiewicza
Fototapeta wodospad Mickiewicza
Fototapeta wodospad Mickiewicza Fototapeta wodospad Mickiewicza Fototapeta wodospad Mickiewicza
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to zachwycające cuda natury, które od dawna przyciągały turystów. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak zachwycają swoim wyglądem.
Przykładem takiego niezwykłego widoku jest Fototapeta wodospad Mickiewicza. Spadająca ze skał woda to wspaniały widok, który chcę się oglądać cały czas. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad Mickiewicza, będziesz mógł je podziwiać kiedy tylko zechcesz.
Przyklejenie na ścianie wnętrza domu Fototapeta wodospad Mickiewicza, nadaje pomieszczeniu magii. Ten obraz działa na człowieka odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad Mickiewicza, ma się wrażenie, że jesteśmy blisko wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad Mickiewicza oczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do różnych styli designerskich. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.