ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad leśny

autor: Iryna Nazarova    id motywu: 1264
Fototapeta wodospad leśny
Fototapeta wodospad leśny
Fototapeta wodospad leśny
Fototapeta wodospad leśny Fototapeta wodospad leśny Fototapeta wodospad leśny
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to zachwycające cuda natury, które od niepamiętnych czasów przyciągały turystów. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak oczarowują swoim widokiem.
Przykładem takiego unikalnego widoku jest Fototapeta wodospad leśny. Spadająca ze skał woda to wspaniały widok, który chcę się oglądać cały czas. Jeżeli fascynują wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad leśny, będziesz mógł je oglądać kiedy tylko zechcesz.
Umieszczenie na ścianie wnętrza domu Fototapeta wodospad leśny, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten widok działa na każdego odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad leśny, ma się wrażenie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad leśny oczaruje każdego. Pasuje do rozmaitych styli designerskich. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są mocne, nie niszczą się z upływem czasu.