ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał

autor: Jan    id motywu: 1306
Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał
Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał
Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał
Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to niezwykłe cuda natury, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są duże, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak oczarowują swoim wyglądem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał. Spadająca ze zboczy skalnych woda to porywający widok, który pragnie się oglądać cały czas. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał, będziesz mógł je oglądać w każdej wolnej chwili.
Umieszczenie na ścianach pokoju Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten widok działa na każdego relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał, ma się odczucie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad Kamieńczyk wśród skał zaczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do różnych aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są trwałe, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.