ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad jesienią

autor: totojang1977
Fototapeta wodospad jesienią
Fototapeta wodospad jesienią
Fototapeta wodospad jesienią
Fototapeta wodospad jesienią Fototapeta wodospad jesienią Fototapeta wodospad jesienią
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to wspaniałe cuda przyrody, które od niepamiętnych czasów przyciągały turystów. Niektóre są duże, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak oczarowują swoim widokiem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospad jesienią. Spadająca ze skał woda to porywający widok, który chcę się oglądać cały czas. Jeżeli fascynują wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad jesienią, będziesz mógł je podziwiać kiedy tylko zechcesz.
Przyklejenie na ścianie pokoju Fototapeta wodospad jesienią, nadaje pomieszczeniu magii. Ten motyw działa na człowieka odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad jesienią, ma się odczucie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad jesienią oczaruje każdego. Pasuje do rozmaitych stylizacji wewnętrznych. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się z upływem czasu.