ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad Jagala

autor: Dmitrii Iarusov
Fototapeta wodospad Jagala
Fototapeta wodospad Jagala
Fototapeta wodospad Jagala
Fototapeta wodospad Jagala Fototapeta wodospad Jagala Fototapeta wodospad Jagala
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to zachwycające cuda przyrody, które od dawna przyciągały turystów. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak oczarowują swoim wyglądem.
Przykładem takiego niezwykłego krajobrazu jest Fototapeta wodospad Jagala. Spadająca ze skał woda to wspaniały widok, który pragnie się oglądać cały czas. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad Jagala, będziesz mógł je oglądać w każdej wolnej chwili.
Umieszczenie na ścianie wnętrza domu Fototapeta wodospad Jagala, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten obraz działa na każdego relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad Jagala, ma się odczucie, że znajdujemy się blisko wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad Jagala oczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do wszystkich aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się z upływem czasu.