ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad i tropikalny las

autor: totojang1977    id motywu: 1281
Fototapeta wodospad i tropikalny las
Fototapeta wodospad i tropikalny las
Fototapeta wodospad i tropikalny las
Fototapeta wodospad i tropikalny las Fototapeta wodospad i tropikalny las Fototapeta wodospad i tropikalny las
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to niezwykłe cuda przyrody, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak zachwycają swoim widokiem.
Przykładem takiego niezwykłego krajobrazu jest Fototapeta wodospad i tropikalny las. Spadająca ze zboczy skalnych woda to porywający widok, który pragnie się oglądać cały czas. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad i tropikalny las, będziesz mógł je oglądać w każdej wolnej chwili.
Umieszczenie na ścianie salonu Fototapeta wodospad i tropikalny las, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten motyw działa na człowieka relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad i tropikalny las, ma się wrażenie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad i tropikalny las zaczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do rozmaitych styli designerskich. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są mocne, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.