ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz

autor: Olga Khoroshunova    id motywu: 1300
Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz
Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz
Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz
Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to wspaniałe cuda natury, które od niepamiętnych czasów przyciągały turystów. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak zachwycają swoim wyglądem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz. Spadająca ze zboczy skalnych woda to wspaniały widok, który pragnie się oglądać non stop. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz, będziesz mógł je oglądać w każdej wolnej chwili.
Umieszczenie na ścianach salonu Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz, nadaje pomieszczeniu czaru. Ten widok działa na każdego relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz, ma się odczucie, że jesteśmy blisko wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad i tropikalny krajobraz oczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do różnych aranżacji wnętrz. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są mocne, nie niszczą się z upływem czasu.