ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad i kamienie

autor: Mrsuchat
Fototapeta wodospad i kamienie
Fototapeta wodospad i kamienie
Fototapeta wodospad i kamienie
Fototapeta wodospad i kamienie Fototapeta wodospad i kamienie Fototapeta wodospad i kamienie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to wspaniałe cuda natury, które od niepamiętnych czasów przyciągały ludzi. Niektóre są duże, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak oczarowują swoim widokiem.
Przykładem takiego niezwykłego krajobrazu jest Fototapeta wodospad i kamienie. Spadająca ze zboczy skalnych woda to wspaniały widok, który pragnie się oglądać non stop. Jeżeli lubisz wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad i kamienie, będziesz mógł je oglądać w każdej wolnej chwili.
Umieszczenie na ścianach pokoju Fototapeta wodospad i kamienie, nadaje pomieszczeniu czaru. Ten widok działa na człowieka odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad i kamienie, ma się wrażenie, że jesteśmy blisko wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad i kamienie oczaruje każdego. Pasuje do wszystkich stylizacji wewnętrznych. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.