ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi

autor: totojang1977    id motywu: 1249
Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi
Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi
Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi
Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to niezwykłe cuda natury, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak oczarowują swoim widokiem.
Przykładem takiego unikalnego krajobrazu jest Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi. Spadająca ze skał woda to porywający widok, który pragnie się oglądać non stop. Jeżeli fascynują wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi, będziesz mógł je oglądać kiedy tylko zechcesz.
Umieszczenie na ścianie salonu Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten motyw działa na człowieka relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi, ma się odczucie, że jesteśmy w pobliżu wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad i drzewa z różowymi liśćmi oczaruje każdego. Pasuje do różnych stylizacji wewnętrznych. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są mocne, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.