ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad i błękitne niebo

autor: ivan kmit
Fototapeta wodospad i błękitne niebo
Fototapeta wodospad i błękitne niebo
Fototapeta wodospad i błękitne niebo
Fototapeta wodospad i błękitne niebo Fototapeta wodospad i błękitne niebo Fototapeta wodospad i błękitne niebo
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to niezwykłe cuda natury, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są wielkie, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak oczarowują swoim widokiem.
Przykładem takiego urzekającego widoku jest Fototapeta wodospad i błękitne niebo. Spadająca ze skał woda to porywający widok, który chcę się oglądać cały czas. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad i błękitne niebo, będziesz mógł je oglądać kiedy tylko zechcesz.
Umieszczenie na ścianach salonu Fototapeta wodospad i błękitne niebo, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten obraz działa na człowieka odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad i błękitne niebo, ma się odczucie, że jesteśmy blisko wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad i błękitne niebo zaczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do wszystkich styli designerskich. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są mocne, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.