ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad 3d

autor: Furkan
Fototapeta wodospad 3d
Fototapeta wodospad 3d
Fototapeta wodospad 3d
Fototapeta wodospad 3d Fototapeta wodospad 3d Fototapeta wodospad 3d
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Wodospady to zachwycające cuda przyrody, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są duże, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak zachwycają swoim wyglądem.
Przykładem takiego unikalnego widoku jest Fototapeta wodospad 3d. Spadająca ze zboczy skalnych woda to wspaniały widok, który chcę się oglądać bez końca. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad 3d, będziesz mógł je oglądać kiedy tylko zechcesz.
Przyklejenie na ścianie salonu Fototapeta wodospad 3d, nadaje pomieszczeniu magii. Ten widok działa na człowieka relaksująco. Patrząc na Fototapeta wodospad 3d, ma się wrażenie, że jesteśmy blisko wspaniałego cudu przyrody.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad 3d oczaruje starszych i młodszych – wszystkich. Pasuje do różnych stylizacji wewnętrznych. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z najlepszych materiałów są trwałe, nie niszczą się z upływem czasu.