ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wiosenne tulipany

autor: konoplizkaya    id motywu: 6263
Fototapeta wiosenne tulipany
Fototapeta wiosenne tulipany
Fototapeta wiosenne tulipany
Fototapeta wiosenne tulipany Fototapeta wiosenne tulipany Fototapeta wiosenne tulipany
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta wiosenne tulipany zmieni każdą ścianę, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzony jest Twoje mieszkanie. To przykład jednej z tych uniwersalnych dekoracji na ścianę, która nie tylko wszędzie wygląda dobrze, ale także każdemu się podoba. Tulipany to właśnie tego typu kwiaty, które znają i lubią wszyscy. Ze względu na to, że kojarzą nam się z marcem - przy okazji Dnia Kobiet - są pewnym symbolem nadchodzącej wiosny. Może właśnie dlatego darzymy je dużą sympatią.
Fototapeta wiosenne tulipany przedstawia ciekawy kadr tulipanów, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Poza tym taka wyjątkowa tapeta wprowadza do mieszkania element przyrody, który przydaje się w każdym pokoju. Tulipany przedstawione na Fototapeta wiosenne tulipany wyglądają tak, jakby tuż za oknem rozpościerała się kwiecista łąka, na której rosną bukiety tych wyjątkowych kwiatów. Jeżeli więc lubisz patrzeć tulipany, ta piękna dekoracja ścienna z pewnością Cię zachwyci.