ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta windsurfing i wzburzone morze

autor: Michele Morrone    id motywu: 3127
Fototapeta windsurfing i wzburzone morze
Fototapeta windsurfing i wzburzone morze
Fototapeta windsurfing i wzburzone morze
Fototapeta windsurfing i wzburzone morze Fototapeta windsurfing i wzburzone morze Fototapeta windsurfing i wzburzone morze
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta windsurfing i wzburzone morze to element dekoracji, skierowana do każdego, kto uprawia ten sport. Jeżeli więc uprawiasz ten sport lub jesteś jego pasjonatem to ta tapeta jest właśnie dla Ciebie.

Fototapeta sporty ekstremalne

Zastanawiacie się czy nie podkreślić swoich sportowego hobby, ozdabiając mieszkanie motywami kojarzącymi się z uprawianym przez Was sportem? To świetny pomysł na unikalną aranżację pomieszczenia. Przede wszystkim dlatego, że decydując się na taki krok sami będziemy się lepiej czuć w we własnym mieszkaniu. A to przecież najważniejsze. Lubimy otaczać się tym co nas interesuje. Fototapeta windsurfing i wzburzone morze jest właśnie taką dekoracją, dzięki której poczujesz się dużo bardziej komfortowo we własnym mieszkaniu.

Fototapety ze sportami ekstremalnymi

Innym argumentem jest fakt, że kupując Fototapeta windsurfing i wzburzone morze i kładąc ją na ścianę tworzymy wyjątkową dekorację w pokoju. Tak ozdobiona ściana zmieni całkowicie aranżację pokoju. Wystarczy spojrzeć na tę tapet z ekstremalnym sportem. Wyobraź sobie, jak ta tapeta będzie się prezentowała na Twojej ścianie. Fototapeta ze sportem ekstremalnym sprawi, że Twój pokój nabierze nowego wyglądu i charakteru.