ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wieżowce w Nowym Jorku

autor: Tierney    id motywu: 7246
Fototapeta wieżowce w Nowym Jorku
Fototapeta wieżowce w Nowym Jorku
Fototapeta wieżowce w Nowym Jorku
Fototapeta wieżowce w Nowym Jorku Fototapeta wieżowce w Nowym Jorku Fototapeta wieżowce w Nowym Jorku
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Według niektórych, dzielimy się na takich, którzy lubią dekoracje z przyrodą i tych, którzy lubią miejski styl dekoracji. Dlatego też miejskie zdjęcia są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Przykładem takiego popularnego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta wieżowce w Nowym Jorku. Miejskie budynki i sposób ich prezentacji sprawia, że także ci, którzy wybierają obcowanie z przyrodą zwrócą uwagę na tę ciekawą dekorację.
Miejski motyw na Fototapeta wieżowce w Nowym Jorku jest bardzo uniwersalny, dlatego też możemy nakleić go na ściany w wybranym pomieszczeniu. Spróbuj wyobrazić sobie, tę ciekawą fototapetę w pokoju dziennym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Dodatkowo tapeta z motywem miejskim pasuje doskonale do biura. Fototapeta wieżowce w Nowym Jorku można więc nakleić zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pokojach oraz salach konferencyjnych.