ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Wielki Plac w Brukseli

autor: Horváth Botond    id motywu: 7270
Fototapeta Wielki Plac w Brukseli
Fototapeta Wielki Plac w Brukseli
Fototapeta Wielki Plac w Brukseli
Fototapeta Wielki Plac w Brukseli Fototapeta Wielki Plac w Brukseli Fototapeta Wielki Plac w Brukseli
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Patrząc na sposób dekoracji wnętrz, można powiedzieć, że ludzie dzielą się na takich, którzy wolą wystrój wnętrz z przyrodą i tych, którzy wolą miejski wystrój. Właśnie dlatego miejskie zdjęcia są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Propozycją takiego często wybieranego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta Wielki Plac w Brukseli. Miejskie zakątki i sposób ich pokazania sprawiają, że nawet ci, którzy wolą obcowanie z przyrodą zwrócą uwagę na tę wyjątkową dekorację.
Miejski motyw na Fototapeta Wielki Plac w Brukseli jest tak uniwersalny, że w zasadzie możemy nakleić go na ściany w każdym pomieszczeniu. Spróbuj wyobrazić sobie, tę ciekawą tapetę w pokoju gościnnym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Dodatkowo fototapeta z architekturą miejską pasuje również do biura. Fototapeta Wielki Plac w Brukseli można więc nakleić zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pomieszczeniach oraz salach konferencyjnych.