ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wenecka uliczka

autor: Mrkvica    id motywu: 7255
Fototapeta wenecka uliczka
Fototapeta wenecka uliczka
Fototapeta wenecka uliczka
Fototapeta wenecka uliczka Fototapeta wenecka uliczka Fototapeta wenecka uliczka
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Ludzi można chyba podzielić na takich, którzy wolą dekoracje z naturą i tych, którzy wolą miejski wystrój. Właśnie dlatego miejskie motywy są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Propozycją takiego popularnego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta wenecka uliczka. Miejskie zakątki i sposób ich prezentacji sprawia, że nawet ci, którzy wolą dekoracje z naturą zwrócą uwagę na tę wyjątkową dekorację.
Architektura miejska na Fototapeta wenecka uliczka jest tak uniwersalny, dlatego też możemy ozdobić nim ściany w każdym pokoju. Można z łatwością wyobrazić sobie, tę miejską fototapetę w pokoju gościnnym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Zwróć też uwagę, że fototapeta z architekturą miejską pasuje doskonale do biura. Fototapeta wenecka uliczka można więc wykorzystać zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak też w pomieszczeniach oraz salach konferencyjnych.