ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Wenecja o zachodzie słońca

autor: peggy    id motywu: 7254
Fototapeta Wenecja o zachodzie słońca
Fototapeta Wenecja o zachodzie słońca
Fototapeta Wenecja o zachodzie słońca
Fototapeta Wenecja o zachodzie słońca Fototapeta Wenecja o zachodzie słońca Fototapeta Wenecja o zachodzie słońca
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Ludzie dzielą się na takich, którzy wybierają aranżacje z naturą i tych, którzy wybierają miejski styl dekoracji. To spowodowało, że zdjęcia miast są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Jednym z przykładów takiego popularnego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta Wenecja o zachodzie słońca. Miejskie budynki i sposób ich pokazania sprawia, że nawet ci, którzy wybierają dekoracje z naturą zatrzymają wzrok i popatrzą na tę miejską dekorację.
Widok na Fototapeta Wenecja o zachodzie słońca jest dość uniwersalny, także możemy ozdobić nim ściany w dowolnym pokoju. Teraz możesz wyobrazić sobie, tę ciekawą tapetę w pokoju dziennym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Zwróć też uwagę, że fototapeta z architekturą miejską pasuje idealnie do pomieszczeń biurowych. Fototapeta Wenecja o zachodzie słońca można więc wykorzystać zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak też w pokojach czy salach konferencyjnych.