ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta warzywa do kolorowania

autor: tets    id motywu: 9611
Fototapeta warzywa do kolorowania
Fototapeta warzywa do kolorowania
Fototapeta warzywa do kolorowania
Fototapeta warzywa do kolorowania
Fototapeta warzywa do kolorowania Fototapeta warzywa do kolorowania Fototapeta warzywa do kolorowania Fototapeta warzywa do kolorowania
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Czy każda dekorracja ścienna musi być kolorowa? Jak widać na przykładzie Fototapeta warzywa do kolorowania niekoniecznie. Ten wyjątkowy rysunek jest czarno-biały, a tworzy świetną dekorację w pokoju. Tapety czarno-białe również mogą być doskonałym pomysłem na odmianę wnętrza pokoju. Idealnie nadaje się do tego pomieszcznie urządzone w minimalistycznym stylu. W takich wnętrzach czarno-białe motywy będą pasowały idealnie, nie burząc nadmierną kolorystyką oszczędnej aranżacji.
Fototapeta warzywa do kolorowania ma również inną zaletę. Z jednej strony to dobre rozwiązanie na dekorację ścian czarno-białym wzorem, z drugiej jednak ma tę zaletę, że można ją samemu pokolorować. Naklejając tę tapetę w dziecięcym pokoju, stworzysz mu ogromne pole do popisu, jeżeli chodzi o rozwijanie artystycznych zdolności i zajęcie na wiele dni. Tapeta samodzielnie pokolorowana to także ogromna satysfakcja dla dziecka. Fototapeta warzywa do kolorowania będzie więc doskonałym pomysłem nowy wystrój w pokoju dziecka, które lubi kolorować i malować.