ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ulica z lotu ptaka

autor: leungchopan    id motywu: 7244
Fototapeta ulica z lotu ptaka
Fototapeta ulica z lotu ptaka
Fototapeta ulica z lotu ptaka
Fototapeta ulica z lotu ptaka Fototapeta ulica z lotu ptaka Fototapeta ulica z lotu ptaka
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Patrząc na sposób dekoracji wnętrz, można powiedzieć, że ludzie dzielą się na takich, którzy wybierają wystrój wnętrz z przyrodą i tych, którzy wybierają miejski styl. Z tego powou miejska architektura jest jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Propozycją takiego klasycznego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta ulica z lotu ptaka. Budynki i sposób ich pokazania sprawiają, że także ci, którzy wybierają obcowanie z przyrodą zwrócą uwagę na tę ciekawą dekorację.
Widok na Fototapeta ulica z lotu ptaka jest bardzo uniwersalny, że w zasadzie możemy nakleić go na ściany w każdym pomieszczeniu. Z łatwością można wyobrazić sobie, tę ciekawą fototapetę w pokoju gościnnym, sypialni, a nawet w kuchni. Zwróć też uwagę, że architektura miejska na fototapetach pasuje również do powierzchni biurowych. Fototapeta ulica z lotu ptaka można więc nakleić zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak też w pomieszczeniach czy salach konferencyjnych.