ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Układ Słoneczny

autor: tmass    id motywu: 4119
Fototapeta Układ Słoneczny
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta Układ Słoneczny to przykład jednej z najciekawszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna chciał poznać tajemnice wszechświata. Ciała niebieskie zawsze były inspirujące dla ludzi. Refleksje na temat kosmosu są ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta Układ Słoneczny to dekoracja ścienna, która pozwala odczuć tę klimat kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można zafundować sobie kosmiczną podróż siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta Układ Słoneczny w przestrzeni pokoju to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W podróż statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta Układ Słoneczny, żeby poczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.