ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Układ Słoneczny

autor: tmass    id motywu: 4119
Fototapeta Układ Słoneczny
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta Układ Słoneczny to przykład jednej z najciekawszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna chciał poznać tajemnice wszechświata. Ciała niebieskie zawsze były inspirujące dla ludzi. Refleksje na temat kosmosu są ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta Układ Słoneczny to dekoracja ścienna, która pozwala odczuć tę klimat kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można zafundować sobie kosmiczną podróż siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta Układ Słoneczny w przestrzeni pokoju to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W podróż statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta Układ Słoneczny, żeby poczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.