ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta tulipany i szafiry

autor: juliasudnitskaya    id motywu: 8424
Fototapeta tulipany i szafiry
Fototapeta tulipany i szafiry
Fototapeta tulipany i szafiry
Fototapeta tulipany i szafiry Fototapeta tulipany i szafiry Fototapeta tulipany i szafiry
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta tulipany i szafiry zaczaruje każdą ścianę, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzony jest pokój. To przykład jednej z tych wyjątkowych dekoracji ściennych, która nie tylko wszędzie wygląda dobrze, ale również wszystkim się podoba. Tulipany to właśnie takie kwiaty, które podobają się wszystkim. Dzięki temu, że kojarzymy je z marcem - przy okazji Dnia Kobiet - są swego rodzaju symbolem rozpoczynającej się wiosny. Może właśnie z tego powodu darzymy je dużą sympatią.
Fototapeta tulipany i szafiry przedstawia klasyczny widok tulipanów, które z pewnością będzie się podobało każdemu. Poza tym tak piękna tapeta wnosi do pokoju element natury, który warto umieścić w każdym pokoju. Tulipany zaprezentowane na Fototapeta tulipany i szafiry wyglądają tak, jakby tuż obok pokoju rozpościerała się kwiecista łąka, na której widać mnóstwo tych wyjątkowych kwiatów. Jeżeli więc lubisz patrzeć tulipany, ta piękna dekoracja ścienna z pewnością Cię zachwyci.