ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta tulipanowy bukiet

autor: lesslemon    id motywu: 6254
Fototapeta tulipanowy bukiet
Fototapeta tulipanowy bukiet
Fototapeta tulipanowy bukiet
Fototapeta tulipanowy bukiet Fototapeta tulipanowy bukiet Fototapeta tulipanowy bukiet
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta tulipanowy bukiet zaczaruje każdą ścianę, bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest pokój. To przykład jednej z tych uniwersalnych dekoracji na ścianę, która nie tylko wszędzie wygląda dobrze, ale również każdemu się podoba. Tulipany to właśnie takie kwiaty, które podobają się wszystkim. Dzięki temu, że kojarzą nam się z marcem - przy okazji Dnia Kobiet - są swego rodzaju symbolem nadchodzącej wiosny. Może właśnie z tego powodu patrzymy na nie z wielką sympatią.
Fototapeta tulipanowy bukiet przedstawia ciekawy kadr tulipanów, które na pewno przypadnie do gustu każdemu. Pamiętajmy też ta unikalna tapeta wprowadza do pokoju element przyrody, który przydaje się w każdym pomieszczeniu. Tulipany pokazane na Fototapeta tulipanowy bukiet wyglądają tak, jakby tuż za oknem rozpościerała się wiosenna łąka, na której rosną bukiety tych kolorowych kwiatów. Jeżeli więc hodujesz tulipany, ta kwiecista fototapeta z pewnością Cię zachwyci.