ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki

autor: haitham    id motywu: 13165
Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki
Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki
Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki
Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki to doskoanały przykład na to, że artystyczne motywy dobrze wyglądają nie tylko na obrazach, ale również na takich dekoracjach - jak np. tapety. Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki to wzór, który nadrukowany w dużym formacie będzie wyglądał jeszcze lepiej niż przykładowo na obrazie. Na większej dekoracji, jaką jest fototapeta, dużo lepiej widać zarówno szczegóły, jak również całość narysowanej sceny.
Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki to propozycja dla osób, które preferują w swoim domu styl retro i vintage . Ten motyw doskonale pasuje do tego typu aranżacji - zarówno pod kątem wzoru, jak również kolorystyki. Wybierając Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki jako ścienną dekorację w stylu vintage, możecie być pewni, że całe pomieszczenie nabierze nowego, wyjątkowego stylu. Wystarczy, że wybierzecie rozmiar i rodzaj interesującej Was tapety z motywem Fototapeta tropikalne liście i lecące ptaki.