ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny

autor: IgorZh
Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny
Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny
Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny
Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Morze i ocean to jeden z najbardziej ulubionych widoków. Okres wakacyjny najczęściej kojarzy się właśnie z morzem, a relaks nad morzem wprawia wszystkich w dobre samopoczucie. Można relaksować się nad Bałtykiem albo wybrać się nad Morze Śródziemne. Do wyboru mamy też przecież jeszcze inne akweny morskie i oceany. Większość ludzi nie nie dopuszcza nawet myśli, że można wybrać się na wypoczynek gdzieś z dala od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny.
Dzięki naszej fototapecie, podróż nad morze lub ocean może zostać zrealizowana w różnym czasie, nie tylko w wakacje. Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny jest więc doskonałym pomysłem na ciągły kontakt z morzem. Obecność Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny na ścianie pokoju dziennego czy innego pomieszczenia cały czas będzie przypominać nam o cudownym klimacie mórz i oceanów.
Doskonałej klasy Fototapeta tropikalna wyspa i cytryny, ociepla klimat pomieszczenia czy salonu. Morski pejzaż przypomni najwspanialsze chwile letniego wypoczynku i przneniesie nas na chwilę znów nad morze.