ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Tower Bridge w Londynie

autor: TTstudio
Fototapeta Tower Bridge w Londynie
Fototapeta Tower Bridge w Londynie
Fototapeta Tower Bridge w Londynie
Fototapeta Tower Bridge w Londynie Fototapeta Tower Bridge w Londynie Fototapeta Tower Bridge w Londynie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Mosty są budowlami, które od zawsze interesowały ludzi i budziły nasz podziw. Z pewnością dlatego, że są niezwykle użyteczne, ale trzeba przyznać, że są też bardzo imponujące jako obiekty architektoniczne. Z tego powodu – tak jak inne budowle architektoniczne – wizerunki mostów, takich jak Fototapeta Tower Bridge w Londynie, są tak atrakcyjnym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy fototapety.
Jest też kilka innych powodów, dla których Fototapeta Tower Bridge w Londynie jest jednym z tak popularnych motywów. Jednym z nich, jest fakt, że, mosty pokazane pod różnymi kątami dają niesamowite wrażenie głębi. Co przekłada się na postrzeganie samego pomieszczenia. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta Tower Bridge w Londynie naklejona na całą ścianę, sprawia wrażenie jakbyśmy byli tuż obok, a nasz pokój, wydaje się dużo większy. Jeżeli więc poszukujesz dekoracji ściennej niewielkiego pokoju lub chcielibyście optycznie powiększyć swój pokój, warto pomyśleć nad zakupem Fototapeta Tower Bridge w Londynie, dekoracji, która idealnie pasuje się do tego celu.