ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Toronto wieczorem

autor: rabbit75_fot
Fototapeta Toronto wieczorem
Fototapeta Toronto wieczorem
Fototapeta Toronto wieczorem
Fototapeta Toronto wieczorem Fototapeta Toronto wieczorem Fototapeta Toronto wieczorem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Fototapeta Toronto wieczorem - ten piękny motyw, z pewnością spodoba się każdemu, kto ceni sobie motywy architektoniczne. Motywy architektoniczne na fototapetach – takie jak Fototapeta Toronto wieczorem – zdecydowanie potrafią optycznie powiększyć pomieszczenie. Efekt 3D jaki daje ten wyjątkowy architektoniczny motyw sprawia, że ta fototapeta ułożona na ścianie z pewnością da trójwymiarowy efekt. Stąd też fototapety architektoniczne zawsze sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. W takich przypadkach efekt jaki dają – zarówno wizualny, jak i optyczny będzie największy.Architektura to bardzo atrakcyjny motyw do planowania różnego rodzaju dekoracji. Najlepszym przykładem takiego motywu jest właśnie Fototapeta Toronto wieczorem. Przyciągający uwagę motyw architektoniczny, dobrze uchwycony, naklejony na ścianie będzie prezentował się fascynująco.
Inne produkty z motywem