ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta taniec w białych tutu

autor: Andriy Bezuglov    id motywu: 9689
Fototapeta taniec w białych tutu
Fototapeta taniec w białych tutu
Fototapeta taniec w białych tutu
Fototapeta taniec w białych tutu Fototapeta taniec w białych tutu Fototapeta taniec w białych tutu
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta taniec w białych tutu to dobry pomysł, aby ozdobić ściany w pokoju osoby, która ma tego typu hobby. Możesz dać ją jako prezent lub zrobić tej osobie wielką niespodziankę, oklejając nią ścianę w jego pokoju. Jeżeli hobby młodego człowieka łączą się z prezentowanym na tapecie motywem, to z pewnością sprawisz mu ogromną radość. Fototapeta taniec w białych tutu to propozycja na sprawienie ogromnej przyjemności albo udanego prezentu, każdemu nastolatkowi lub dziecku, które interesują się tą tematyką. Ten unikalny motyw na tapecie, na pewno spodoba się wszystkim, którzy mają takie hobby. Każdy z nas chciałby mieć pokój urządzony, w taki sposób, aby oddawał on nasze hobby i zainteresowania. Dekorując poków w ten sposób, nie tylko pokazujemy otoczeniu nasze hobby, ale i sami także czujemy się w nim bardziej u siebie. Dzięki Fototapeta taniec w białych tutu, każdy kto ma takie hobby, będzie z pewnością bardziej utożsamiał się z własnym pokojem.
Fototapeta taniec w białych tutu ma też tę cechę, że decydując się na tę tapetę, możesz sam, całkowicie zmienić styl Twojego pokoju. Tę fototapetę, można łatwo i we własnym zakresie nakleić na dowolną ścianę. W ten sposób, bez konieczności robienia większego remontu, sam odmienisz pokój.