ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta szybki czerwony samochód

autor: fernando escovar
Fototapeta szybki czerwony samochód
Fototapeta szybki czerwony samochód
Fototapeta szybki czerwony samochód
Fototapeta szybki czerwony samochód Fototapeta szybki czerwony samochód Fototapeta szybki czerwony samochód
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Motoryzacja to obecnie dziedzina zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Uwielbiamy patrzeć samochody osobowe, wyścigowe, nowoczesne, jak i te starsze – w stylu retro. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta szybki czerwony samochód.
Zaprojektowanie mieszkania z Fototapeta szybki czerwony samochód ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na aranż wnętrza. Wokół nas jeżdżą po drogach coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kółkach. Rozbudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co jakiś czas chcemy zmiany. Dzięki Fototapeta szybki czerwony samochód można non stop oglądać auto widoczne na Fototapeta szybki czerwony samochód i cieszyć się nim na ścianie mieszkania.
Fototapeta szybki czerwony samochód pasuje do pokoju młodzieżowego, który pasjonuje się motoryzacją. Może być też świetnym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w małym pokoiku. Fototapeta szybki czerwony samochód to wyjątkowy motyw z obszaru motoryzacji.

Inne produkty z motywem