ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta szczeniak biały na białym tle

autor: master1305
Fototapeta szczeniak biały na białym tle
Fototapeta szczeniak biały na białym tle
Fototapeta szczeniak biały na białym tle
Fototapeta szczeniak biały na białym tle Fototapeta szczeniak biały na białym tle Fototapeta szczeniak biały na białym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki znajdują się w w niemal każdym domu. Sam widok psów i kotków poprawia nastrój i wyzwala pozytywne uczucia. Kochamy domowe zwierzęta i pragniemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta szczeniak biały na białym tle. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie posiadają w mieszkaniu tego zwierzątka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie salonu znajduje się fototapeta z psami czy kotami. Taki obraz jest bardzo przyjemny i ocieplający atmosferę pomieszczenia.
Fototapeta szczeniak biały na białym tle to świetne rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z kotem i psem ani na moment. Mamy wrażenie, że te milusińskie zwierzaki są obok nas przez cały czas. Wypoczynek w pokoju ozdobionym Fototapeta szczeniak biały na białym tle wprawia nas w doskonale samopoczucie. Troski stają się mniejsze, wraca pozytywne nastawienie do świata i energia do codziennego funkcjonowania.

Inne produkty z motywem