ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta strumień wodospadu

autor: Fred    id motywu: 1221
Fototapeta strumień wodospadu
Fototapeta strumień wodospadu
Fototapeta strumień wodospadu
Fototapeta strumień wodospadu Fototapeta strumień wodospadu Fototapeta strumień wodospadu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to niezwykłe cuda natury, które od dawna przyciągały ludzi. Niektóre są duże, jak np. Niagara, a inne małe. Wszystkie jednak zachwycają swoim widokiem.
Przykładem takiego niezwykłego widoku jest Fototapeta strumień wodospadu. Spadająca ze zboczy skalnych woda to wspaniały widok, który chcę się oglądać non stop. Jeżeli fascynują wodospady to, dzięki Fototapeta strumień wodospadu, będziesz mógł je podziwiać w dowolnym momencie.
Umieszczenie na ścianach wnętrza domu Fototapeta strumień wodospadu, nadaje pomieszczeniu czaru. Ten obraz działa na nas odprężająco. Patrząc na Fototapeta strumień wodospadu, ma się odczucie, że znajdujemy się w pobliżu wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta strumień wodospadu oczaruje każdego. Pasuje do rozmaitych stylizacji wewnętrznych. Dodatkowo, warto pamiętać, że fototapety wykonane z najlepszych materiałów są mocne, nie niszczą się z upływem czasu.