ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta ster i mewy

autor: tomertu    id motywu: 7056
Fototapeta ster i mewy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Statki poruszające się po tafli wody od niepamiętnych czasów pociągały ludzi. Fototapeta ster i mewy to oryginalny pomysł na zaaranżowanie wnętrza mieszkania. Woda jest jednym z żywiołów, a statek poruszający po niej, jest najlepszym dowodem na to, że można go okiełznać. Statki zawsze nas pociągały. Mają w sobie tę iskrę magii. Lubimy pływać statkiem czy łodzią. I dlatego fascynujemy się fotografiami czy właśnie fototapetami ze statkami czy też okrętami morskimi.
Fototapeta ster i mewy stanowi idealny wybór na aranżację pokoju młodzieżowego. Pasuje również do pokoju dziennego. Fototapeta ze statkiem to piękny widok - zawsze intrygujący i rozbudzający naszą wyobraźnię.