ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta starodawne czarne kabrio

autor: roberto36    id motywu: 2911
Fototapeta starodawne czarne kabrio
Fototapeta starodawne czarne kabrio
Fototapeta starodawne czarne kabrio
Fototapeta starodawne czarne kabrio Fototapeta starodawne czarne kabrio Fototapeta starodawne czarne kabrio
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to obecnie dziedzina zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Lubimy oglądać samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – w stylu retro. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta starodawne czarne kabrio.
Zaprojektowanie mieszkania z Fototapeta starodawne czarne kabrio ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na wystrój wnętrza. Otaczają nas są coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kółkach. Rozbudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy swoje samochody, ale co jakiś czas chcemy zmiany. Dzięki Fototapeta starodawne czarne kabrio można cały czas podziwiać auto widoczne na Fototapeta starodawne czarne kabrio i cieszyć się nim na ścianie domu.
Fototapeta starodawne czarne kabrio nadaje się do pokoju nastolatka, który pasjonuje się motoryzacją. Może być także gustownym wystrojem w pokoju dziennym, a nawet w malutkim biurze. Fototapeta starodawne czarne kabrio to wyjątkowy wzór z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem