ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia

autor: dimazel
Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia
Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia
Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia
Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia to przykład jednej z najpiękniejszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, tajemnicza, która kusi i napełnia naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemnice wszechświata. Ciała niebieskie zawsze są interesujące dla gatunku ludzkiego. Rozmyślania na temat kosmosu stanowią ważną sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza naszą planetę. Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia to dekoracja ścienna, która pozwala poczuć tę klimat kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można zafundować sobie kosmiczną podróż nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia we wnętrzu domu to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W podróż statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta stacja kosmiczna i Ziemia, aby poczuć klimat jak w odysei kosmicznej.