ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta spokój w trakcie burzy

autor: Krystyna    id motywu: 6989
Fototapeta spokój w trakcie burzy
Fototapeta spokój w trakcie burzy
Fototapeta spokój w trakcie burzy
Fototapeta spokój w trakcie burzy Fototapeta spokój w trakcie burzy Fototapeta spokój w trakcie burzy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Ten fascynuje się kolorami i jednocześnie poszukuje nowej aranżacji swoich ścian, powinien rozważyć wykorzystanie wzoru Fototapeta spokój w trakcie burzy. Ta ciekawa mieszanka kolorów i wzorów może sprawiać wrażenie, że dostaniemy oczopląsu, ale z pewnością ciężko oderwać wzrok od tej tapety. Taka tapeta jest wręcz specjalnie zaprojektowana dla tego, komu odpowiada dekoracja z unikalną i wyjątkową.
Fototapeta spokój w trakcie burzy to bez wątpienia tapeta do zaaranżowania większej powierzchni. Ten wzór i te kolory po prostu wymagają większej ściany, aby mogły się doskonale prezentować. Ta tapeta skupia na sobie całą uwagę i nie ma wątpliwości, że będzie najważniejszą dekoracją pokoju. Przygotowując dekorację do mieszkania z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta spokój w trakcie burzy warto o tym pamiętać i zadbać o to, aby pozostałe elementy aranżacji tylko ją uzupełniały.