ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta spirala niebieska

autor: zeauro
Fototapeta spirala niebieska
Fototapeta spirala niebieska
Fototapeta spirala niebieska
Fototapeta spirala niebieska Fototapeta spirala niebieska Fototapeta spirala niebieska
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Ten lubi bawić się kolorami i jednocześnie szuka nowego sposobu dekoracji ścian, powinien zwrócić uwagę na wzór Fototapeta spirala niebieska. Ta piękna paleta kolorów i wzorów może sprawiać wrażenie, że dostaniemy oczopląsu, ale nie ulega wątpliwości, że bardzo trudno oderwać wzrok od tej tapety. Taka tapeta jest jakby specjalnie przygotowana dla tego, kto lubi dekorację z niestandardową.
Fototapeta spirala niebieska to bez wątpienia fototapeta przeznaczona do większej powierzchni. Ten wzór i te kolory po prostu potrzebują większych pomieszczeń, aby mogły się doskonale prezentować. Ta tapeta skupia na sobie całą uwagę i bez wątpienia będzie najważniejszą dekoracją pokoju. Planując dekorację do domu z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta spirala niebieska dobrze wziąć to pod uwagę i dopilnować, aby pozostałe elementy dekoracji jedynie ją uzupełniały.