ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta spieszący się tłum

autor: deberarr    id motywu: 7245
Fototapeta spieszący się tłum
Fototapeta spieszący się tłum
Fototapeta spieszący się tłum
Fototapeta spieszący się tłum Fototapeta spieszący się tłum Fototapeta spieszący się tłum
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Według niektórych, dzielimy się na tych, którzy preferują dekoracje z naturą i tych, którzy preferują miejski sposób aranżacji wnętrz. Dlatego też miejskie motywy są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Propozycją takiego popularnego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta spieszący się tłum. Budynki i to jak je zaprezentowano sprawiają, że nawet ci, którzy wolą obcowanie z naturą zwrócą uwagę na tę ciekawą dekorację.
Widok na Fototapeta spieszący się tłum jest tak uniwersalny, także możemy okleić nim ściany w dowolnym pomieszczeniu. Teraz możesz wyobrazić sobie, tę miejską fototapetę w pokoju dziennym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Warto pamiętać, że architektura miejska na fototapetach pasuje także do biura. Fototapeta spieszący się tłum można więc udekorować zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pokojach czy salach konferencyjnych.