ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta smok z tabliczką

autor: Julien Tromeur    id motywu: 4694
Fototapeta smok z tabliczką
Fototapeta smok z tabliczką
Fototapeta smok z tabliczką
Fototapeta smok z tabliczką Fototapeta smok z tabliczką Fototapeta smok z tabliczką
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fantastyczny bajkowy dinozaur na naszej tapecie może być najpiękniejszą niespodzianką dla Twojego dziecka. Fototapeta smok z tabliczką ma tak barwne i fantastyczne wzory, że na pewno sprawi radość zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.

Fototapety w dinozaury dla dziecka

Tapety z motywem dinozaura dla chłopca lub dla dziewczynki mają w sobie wiele bajkowego czaru. Te niesamowite zwierzaki pokazane są w miły sposób, nie są w ogóle straszne. Każdy dinozaur na Fototapeta smok z tabliczką sprawia wrażanie miłego domowego zwierzątka, z którym od razu można się pobawić.

Fototapeta w dinozaury do pokoju dziecka

Ta tapeta w dinozaury pasuje idealnie do pokoju chłopca lub dziewczynki. Na pewno spodoba się też Twoim dzieciom. Choćby dlatego, warto zastosować Fototapeta smok z tabliczką jako dekorację ścian w pokoju dzieci. Po pierwsze sprawi ogromną niespodziankę dziecku, a poza tym będzie piękną ozdobą ściany. Fototapety w dinozaury zmienią dziecięcy pokój w całkiem nowe pomieszczenie. Wystarczy, że okleisz nią ścianę, a z pewnością wspólnie z dzieckiem nie poznacie tego pokoju.
Inne produkty z motywem