ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta słoniki z kwiecistą parasolką

autor: Lorarts    id motywu: 292
Fototapeta słoniki z kwiecistą parasolką
Fototapeta słoniki z kwiecistą parasolką
Fototapeta słoniki z kwiecistą parasolką
Fototapeta słoniki z kwiecistą parasolką Fototapeta słoniki z kwiecistą parasolką Fototapeta słoniki z kwiecistą parasolką
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta słoniki z kwiecistą parasolką to klasyczny przykład tapety z bajkowym wzorem, idealnej dla małych dzieci. Dopasowany styl rysunku i barwy idealnie pasują do pokoju dzieci.

Bajkowe tapety do pokoju dziecka

Tapety bajkowe do pokoju dzieci pełnią różne role. Po pierwsze są swietną dekoracją. Wprowadzają do pokoju odpowiedni klimat i jako największa ozdoba ścian decydują o stylu pokoju dziecka. Aranżacja pokoju dziecka przy pomocy fototapety z motywem bajki jest prosta i szybka.

Fototapety bajkowe do dziecięcego pokoju

Kolejnym tak samo ważnym powodem, dla którego z chęcią wybieramy fototapety z motywem bajek to radość naszych dzieci. Taka tapeta nie stanowi tylko ozdoby, ale jest także oknem na bajkowy świat. Dziecięcym pokoju, w którym naklejona będzie Fototapeta słoniki z kwiecistą parasolką, dziecko poczuje się jak w bajce. Co prawda tapety z bajkowym motywem są ważne tylko do pewno czasu, dzieci zawsze z nich wyrastają. Jednakże ten czas, przez który mogą patrzeć na pokój urządzony w taki sposób, z piękną bajkową fototapetą na zawsze zapadnie im w pamięć. A kiedy dorosną, będą wspominać swój pokój i Fototapeta słoniki z kwiecistą parasolką, którą mieli na ścianie.