ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta słoneczna ulica

autor: rh2010    id motywu: 7287
Fototapeta słoneczna ulica
Fototapeta słoneczna ulica
Fototapeta słoneczna ulica
Fototapeta słoneczna ulica Fototapeta słoneczna ulica Fototapeta słoneczna ulica
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Według niektórych, dzielimy się na tych, którzy lubią dekoracje z naturą i tych, którzy lubią miejski styl. Dlatego też zdjęcia miast są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Przykładem takiego często wybieranego motywu miasta na fototapecie jest Fototapeta słoneczna ulica. Miejskie zakątki i to jak je zaprezentowano sprawia, że również ci, którzy wolą dekoracje z naturą zwrócą uwagę na tę wyjątkową dekorację.
Architektura miejska na Fototapeta słoneczna ulica jest bardzo uniwersalny, dlatego też możemy ozdobić nim ściany w każdym pokoju. Z łatwością można wyobrazić sobie, tę ciekawą tapetę w pokoju gościnnym, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Warto pamiętać, że tapeta z motywem miejskim pasuje również do pomieszczeń biurowych. Fototapeta słoneczna ulica można więc nakleić zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pomieszczeniach czy salach konferencyjnych.