ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta sikorki w karmniku zimą

autor: Linas T    id motywu: 2688
Fototapeta sikorki w karmniku zimą
Fototapeta sikorki w karmniku zimą
Fototapeta sikorki w karmniku zimą
Fototapeta sikorki w karmniku zimą Fototapeta sikorki w karmniku zimą Fototapeta sikorki w karmniku zimą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta sikorki w karmniku zimą – czy wyobrażacie sobie piękniejszy motyw z ptakami na ścianie? Tego typu fototapeta bez problemu wkomponuje się w aranżację Waszego domu. Zarówno kolorystyka, jak też dzikie ptaki łączą się w unikalną wyjątkową dekorację. Jeżeli więc poszukujesz pomysłu na dekorację wnętrza, i lubisz motywy z ptakami, to warto bliżej przyjrzeć się Fototapeta sikorki w karmniku zimą.
Ta wyjątkowa fototapeta z ptakami będzie z pewnością najważniejszą ozdobą w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie przyciągnie uwagę każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej ciepły klimat. Jeżeli zdecydujesz się ozdobić nią ściany w korytarzu, tam również wprowadzisz klimat bliższy naturze. Jeżeli natomiast Twoje dziecko interesuje się ptakami, może warto, aby Fototapeta sikorki w karmniku zimą nakleić na ścianę pokoju dzieci.
Warto wyobrazić sobie ściany Waszego pokoju oklejnone Fototapeta sikorki w karmniku zimą, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.