ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samoloty nad klifem

autor: andhika    id motywu: 2982
Fototapeta samoloty nad klifem
Fototapeta samoloty nad klifem
Fototapeta samoloty nad klifem
Fototapeta samoloty nad klifem Fototapeta samoloty nad klifem Fototapeta samoloty nad klifem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta samoloty nad klifem to doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących samolotami, jak i dla miłośników lotnictwa. Samoloty w chmurach oraz na pasach startowych to widok, który spodoba się każdemu, kto nie boi się latać. Moment startu i lądowania zapiera pasażerom dech w piersiach. To samo można odczuć patrząc na Fototapeta samoloty nad klifem, dekorującą ścianę.
Lot samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla wszystkich chyba mniejsze lub większe emocje. Czas przelotu to silne napięcie i przyjemne emocje. Z Fototapeta samoloty nad klifem, te pozytywne emocje są z nami non stop, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zapatrzyć w ten monumentalny motyw na fototapecie, aby refleksje wzbiły się wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet samoloty jest naprawdę obszerny. Można dobrać sobie obraz samolotów odpowiadający naszym upodobaniom.