ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolotowa walka

autor: trafa    id motywu: 2975
Fototapeta samolotowa walka
Fototapeta samolotowa walka
Fototapeta samolotowa walka
Fototapeta samolotowa walka Fototapeta samolotowa walka Fototapeta samolotowa walka
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta samolotowa walka to doskonałe rozwiązanie dla osób często latających, jak i dla miłośników lotnictwa. Samoloty w chmurach oraz na pasie startowym to widok, który spodoba się każdemu, kto nie boi się latać. Chwila startu i lądowania zapiera podróżującym dech w piersiach. To samo można poczuć patrząc na Fototapeta samolotowa walka, ozdabiającą ścianę.
Lot samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla wszystkich chyba mniejsze lub większe emocje. Czas przelotu to silne napięcie i przyjemne emocje. Z Fototapeta samolotowa walka, te pozytywne emocje są z nami cały czas, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zagłębić się w ten wyjątkowy motyw na fototapecie, aby myśli poszybowały wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet z samolotami jest naprawdę obszerny. Można dobrać sobie obraz samolotów odpowiadający naszym upodobaniom.