ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot w hangarze

autor: icholakov
Fototapeta samolot w hangarze
Fototapeta samolot w hangarze
Fototapeta samolot w hangarze
Fototapeta samolot w hangarze Fototapeta samolot w hangarze Fototapeta samolot w hangarze
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta samolot w hangarze to doskonałe rozwiązanie dla osób często latających, jak i dla pasjonatów lotnictwa. Samoloty w przestworzach oraz na pasie startowym to obraz, który jest interesujący i porywający dla każdego, kto nie boi się latać. Moment startu i lądowania zapiera podróżującym dech w piersiach. To samo można odczuć patrząc na Fototapeta samolot w hangarze, dekorującą pokój.
Lot samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla wszystkich chyba mniejsze lub większe przeżycie. Czas przelotu to silne napięcie i przyjemne doznania. Z Fototapeta samolot w hangarze, te pozytywne emocje są z nami non stop, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zagłębić się w ten monumentalny motyw na fototapecie, aby refleksje wzbiły się wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet samoloty jest naprawdę obszerny. Można wybrać sobie wizerunek samolotu odpowiadający naszym upodobaniom.