ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot vintage nad morzem

autor: sarapon    id motywu: 2974
Fototapeta samolot vintage nad morzem
Fototapeta samolot vintage nad morzem
Fototapeta samolot vintage nad morzem
Fototapeta samolot vintage nad morzem Fototapeta samolot vintage nad morzem Fototapeta samolot vintage nad morzem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta samolot vintage nad morzem to świetne rozwiązanie dla osób podróżujących samolotami, jak i dla pasjonatów lotnictwa. Samoloty w powietrzu oraz na pasie startowym to obraz, który jest interesujący i porywający dla każdego, kto nie boi się latać. Moment startu i schodzenia do lądowania zapiera podróżującym dech w piersiach. To samo można poczuć patrząc na Fototapeta samolot vintage nad morzem, ozdabiającą ścianę.
szybowanie samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla wszystkich chyba mniejsze lub większe emocje. Czas przelotu to duże napięcie i przyjemne emocje. Z Fototapeta samolot vintage nad morzem, te pozytywne emocje towarzyszą nam cały czas, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zapatrzyć w ten wyjątkowy motyw na fototapecie, aby myśli poszybowały wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet samoloty jest naprawdę obszerny. Można dobrać sobie wizerunek samolotów odpowiadający naszym zamiłowaniom.