ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot śmigłowy vintage

autor: icholakov
Fototapeta samolot śmigłowy vintage
Fototapeta samolot śmigłowy vintage
Fototapeta samolot śmigłowy vintage
Fototapeta samolot śmigłowy vintage Fototapeta samolot śmigłowy vintage Fototapeta samolot śmigłowy vintage
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta samolot śmigłowy vintage to doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących samolotami, jak i dla miłośników lotnictwa. Samoloty w przestworzach oraz na pasie startowym to obraz, który jest interesujący i porywający dla każdego, kto nie boi się latać. Chwila startu i lądowania zapiera podróżującym dech w piersiach. To samo można poczuć patrząc na Fototapeta samolot śmigłowy vintage, dekorującą ścianę.
Lot samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla wszystkich chyba mniejsze lub większe emocje. Czas lotu to silne napięcie i przyjemne doznania. Z Fototapeta samolot śmigłowy vintage, te pozytywne emocje są z nami cały czas, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zagłębić się w ten monumentalny motyw na fototapecie, aby myśli poszybowały wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet samoloty jest naprawdę duży. Można wybrać sobie obraz samolotu odpowiadający naszym upodobaniom.