ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot retro na polu

autor: dechevm
Fototapeta samolot retro na polu
Fototapeta samolot retro na polu
Fototapeta samolot retro na polu
Fototapeta samolot retro na polu Fototapeta samolot retro na polu Fototapeta samolot retro na polu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta samolot retro na polu to pomysłowe rozwiązanie dla osób podróżujących samolotami, jak i dla pasjonatów lotnictwa. Samoloty w powietrzu oraz na pasie startowym to widok, który jest interesujący i porywający dla każdego, kto nie boi się latać. Chwila startu i lądowania zapiera pasażerom dech w piersiach. To samo można odczuć patrząc na Fototapeta samolot retro na polu, ozdabiającą ścianę.
Lot samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla każdego chyba mniejsze lub większe przeżycie. Czas przelotu to silne napięcie i przyjemne doznania. Z Fototapeta samolot retro na polu, te pozytywne emocje są z nami cały czas, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zapatrzyć w ten monumentalny motyw na fototapecie, aby refleksje poszybowały wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet samoloty jest naprawdę obszerny. Można dobrać sobie wizerunek samolotów odpowiadający naszym zamiłowaniom.