ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samolot retro na pasie startowym

autor: frank peters    id motywu: 2967
Fototapeta samolot retro na pasie startowym
Fototapeta samolot retro na pasie startowym
Fototapeta samolot retro na pasie startowym
Fototapeta samolot retro na pasie startowym Fototapeta samolot retro na pasie startowym Fototapeta samolot retro na pasie startowym
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta samolot retro na pasie startowym to świetne rozwiązanie dla osób podróżujących samolotami, jak i dla pasjonatów lotnictwa. Samoloty w powietrzu oraz na pasie startowym to widok, który spodoba się każdemu, kto nie boi się latać. Chwila startu i schodzenia do lądowania zapiera podróżującym dech w piersiach. To samo można odczuć patrząc na Fototapeta samolot retro na pasie startowym, dekorującą ścianę.
szybowanie samolotem pasażerskim czy sportowym, to dla każdego chyba mniejsze lub większe przeżycie. Czas przelotu to silne napięcie i przyjemne doznania. Z Fototapeta samolot retro na pasie startowym, te pozytywne emocje są z nami cały czas, kiedy patrzymy na ścianę naszego pokoju. Wystarczy zapatrzyć w ten wyjątkowy motyw na fototapecie, aby myśli poszybowały wysoko.
W naszym sklepie, wybór fototapet samoloty jest naprawdę duży. Można wybrać sobie obraz samolotu odpowiadający naszym zamiłowaniom.